CPM
wlasnosc
wlasnosc

alt

...w internecie EKSMISJADo właścicieli kamienic


 Autor: Gość: Kamień  04.12.2004,  

Politycy jak zwykle majstrują przy czynszach pod hasłami lokatorskiej biedy i niedoli. I znowu za Wasze pieniądze czerwoni politycy kupią głosy wyborcze. Dlaczego za Wasze? Bo politycy zamiast ładować miliony w kampanię wyborczą, ot, jedną ustawą o ochronie praw lokatorów zyskują o wiele więcej głosów, jak za te miliony. Czyli kampania za pieniądze właścicieli. A jaka oszczędność dla ich kieszeni! Kto finansuje utrzymanie obcych ludzi, czyli lokatorów z kwaterunku, jak nie Wy? Powinien budżet, ale po co, skoro są w Polsce niewolnicy, którzy dźwigają ten ciężar na swych plecach. W ten sposób właściciele przyczyniają się do utrzymania lewicy u władzy. Bo nic nie robią! Palcem nie kiwną, żeby to zmienić. Boją się! Po co się narażać?!  Z kolei ich wyborcom - lokatorom taki układ bardzo odpowiada, a to z powodu:

    1. niechęci do wysilenia się, zrobienia czegokolwiek, np. przeprowadzenia się 
    2. gdzie indziej; 
    3. chęci życia za darmo, a najlepiej na cudzy koszt; 
    4. a największą satysfakcję daje już nie życie na koszt państwa, a na koszt prywaciarza - bogacza. Lokator uciera nos właścicielowi, to daje duże zadowolenie wewnętrzne. 

Tymczasem właściciele kamienic poprzez nic-nie-robienie, finansują swoim majątkiem lewackich polityków, o ile można ich wogóle tak nazwać, raczej populistów, a tak naprawdę to cwaniaków i oszustów. Przypominają oni żywcem ekipę z Folwarku Zwierzęcego Orwella. Mają wielkie socjalistyczne serce po lewej stronie i przepaścistą, kapitalistyczną kieszeń po prawej stronie (cytat posła Komorowskiego) Przez cały PRL właściciele służyli swoją własnością im i narodowi. Wówczas pod przymusem, dziś jednak z własnej woli. To zaprawdę ciekawe ...
Dla wyjaśnienia, sam jestem właścicielem kamienicy, który wykurzył lokatorów i ma z tym spokój. Oceniając z perspektywy czasu widzę, że był to trafny ruch. Jedyny! Po prostu nie dałem się nabrać na to dziejowe oszustwo, któremu hołduje pół
Polski, z gazeciarzami na czele.
Podpis: Kamienicznik


 Ze stron internrtu

 

OKAZJA, OKAZJA, OKAZJA

Marina apartamenty to luksusowe lokale usytuowane w porcie, w samym centrum miasta. Kompleks został zaprojektowany tak, aby zaoferować Państwu maksymalne poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Nasz apartament posiada wiele rozwiązań ułatwiających i umilających codzienne życie i wypoczynek. Apartament znajduje się przy bulwarze portowym z bezpośrednim dostępem do jeziora. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się słynna promenada, plaża, mnóstwo lokali gastronomicznych, dyskoteka oraz inne atrakcje turystyczne. Nasz apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym (lodówka, mikrofalówka, zmywarka, płyta ceramiczna), trzech sypialni, łazienki (kabina prysznicowa, pralka). Całość jest wykończona w wysokim standardzie. Apartament przeznaczony jest dla 6-8 osób.


Tylko 450 zł doba! przy dłuższym okresie wynajęcia możliwość negocjacji ceny.


(Polecam uwadze narzekającym na wysokość czynszu.)EKSMISJA

<

I znowu o wodzie.

Raz na jakiś czas w różnych miastach właściciele, a czasami też zarządcy jak się okazuje z Wrocławia walczą o normalność. Właściciel nieruchomości zawierając umowę z monopolistą dostarczającym wodę do budynku jest odpowiedzialny za osoby zamieszkujące w jego budynku. Dodatkowo staje się bezpłatnym inkasentem. Jeżeli prawdziwe są szacunki, że 10 do 15% lokatorów nie płaci czynszu tzn. nie płaci też za wodę i ścieki. Za te osoby zgodnie z umową trzeba zapłacić. A co będzie jeżeli umowa będzie rozwiązana?

Andrzej Rozenkowski
 
-->

 

Great! The file uploaded properly. Now click the 'Verify my file' button to complete the process.

Google+